|
|
![]() |
#1 |
Still Watching My Back
|
![]()
I guess I’ll take your word for it and not waste my time with the 3k’s then . I’ll still probably buy a bundle of the 5k and split the difference with one guys from work and see what happens. Either way it comes out to like $3 a stick so I’m not too worried.
__________________
So many sticks, so little time! ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|